For information om hvordan du kan blive en del af Gema-tec, Klik her.


Forside > Kontakt

Kontaktoplysninger

Her kan du finde kontaktoplysninger fra vores kontor/værksted, samt kontaktperson fra hver ekspertise område.


Adresse

Gema-tec A/S

Pjedstedvej 109B

DK-7080 Børkop


Tel: +45 75 86 80 15

CVR nr. DK 38751506

Email

Info@gema-tec.dk

Faktura@gema-tec.dk

Ledelse & salg

Gert Kring Lykke-Jensen

CEO & Salg

Mobil: +45 28 11 80 74

Gert@gema-tec.dk

Projekter & teknik

Morten Rode Andersen

Projekt & Salg

Mobil: +45 28 11 8039

Morten@gema-tec.dk

Salg & service

Mads Kring Lykke-Jensen

Salg & Salg

Mobil: +45 61 69 80 74

Mads@gema-tec.dk

Salg

Iben Hansen

Salg & Reservedele

Mobil: +45 28 87 80 55

Iben@gema-tec.dk

Finansiel

Lone Kolster

Økonomi ansvarlig

Mobil: +45 61 27 16 30

Lone@gema-tec.dk

Værksted

Bjarne Refsgaard

Værkfører

Mobil: +45 51 74 48 79

Bjarne@gema-tec.dk






COPYRIGHT © 2022 GEMA